Strong styrker kapitalbasen og endrer navn

Strong Office AS satser friskt og fikk i april 2007 EWA Holding AS inn på eiersiden. Hovedeierne i EWA Holding AS er Wiggo Erichsen og Halvard Velde. EWA Holdings inntreden gir oss muligheter for å satse mer langsiktig på riktig utvikling av produktene våre samt at de bringer viktig salgs og kjede kompetanse inn i Strong Office.

I forbindelse med den nye eierkonstellasjonen endrer firmanavnet for ytterligere å vise at vi fokuserer på programvare for internett.samt at vi strømlinjeformer produkt brandingen.

strong-logo-150Fra 21. april 2007 er navnet endret til Strong Nett AS og vi endrer logo. Adresse, telefon og organsiasjonsnummer er som før.

Netblast-logo-h85Net-Blast har siden 1998 vært vårt hovedprodukt og vil fortsatt være det viktigste produktet. Vi planlegger en oppgradering av brukergrensesnittet og begynner med å endre logo til produktet. Net-Blast er de siste par årene tatt i bruk av stadig flere bruker grupper og brukes i dag hos ca 1000 organisajsoner i Europa.

 

 

mytbook-logo-h85I samarbeid med leger på kirurgisk avdeling ved SUS - Stavanger Universitetssjukehus, har vi utviklet en teknologi som vi har pakket inn i produktet myTbook. Dette produktet brukes for å realisere metodebøker for SUS. Metodeboken forbedres kontinuerlig av legene online og de kan til enhver tid legge inn forbedringsforslag som så vurderes av spesialistleger og evt.legges inn som ny versjoner av metodeboken. myTbook kan brukes for å realisere alle typer prosedyrehåndbøker som har høyt krav til deltagelse av mange personer, krav til rask oppdatering og krav til tilgjengelighet.

For ytterligere informasjon kontakt:

Daglig leder Frode Hagerup, tel 40002270 eller
Styreformann Odd Sverre Arnøy, tel 40404646